naše služby

Odborné konzultace a návrhy osvětlení

 

Našim klientům poskytujeme nezávazné odborné konzultace týkající se osvětlení. Protože každý Váš projekt má svá specifika, tak je vždy lepší, když si nastíníme různé možnosti v jeho počátku a vy si tak uděláte lepší představu o možných způsobech realizace tohoto projektu. Vždy Vám předložíme několik návrhů přesně podle Vašich individuálních potřeb a poté co některý z nich bude vybrán, tak začneme připravovat další kroky, jako jsou výpočty osvětlení a realizační dokumentace.

Zpracování realizační dokumentace

 

Na základě předchozích konzultací s klientem a finálním výběru svítidel  konkrétního projektu pro Vás zpracujeme technickou dokumentaci, která je nezbytná pro úspěšnou realizaci Vašeho projektu.  To znamená, že pro Vás zpracujeme knihu svítidel, výpočty osvětlení  a  výkresy v CADu.  

Návrh a realizace řídícího systému pro osvětlení

 

Rádi Vám navrhneme a zrealizujeme systém řízení  osvětlení pro Váš projekt. Důvodů, proč si naši klienti často vyžadují řídící systém je hned několik. Ať už je to potenciálně podstatná úspora spotřeby el. energie, monitoring spotřeby a využití světelné soustavy, tak i např. komfort ovládání či vzdálená správa. Možnosti řízení a regulace osvětlení Vám rádi představíme a najdeme společně s Vámi nejvhodnější rešení VAšeho konktétního projektu.

 

 

Společnost ARISTELUX Vám objednaná svítidla dodá v nejkratším možném termínu na Vámi požadovanou adresu, ať už je to k Vám domů  nebo na stavbu.  Mimo dopravy svítidel na místo realizace  můžeme našim klientům také nabídnout jejich montáž a zapojení. Jsme také schopni zajistit realizaci silnoproudé elektroinstalace.

Měření intenzity osvětlení

 

 

Zajišťujeme odborné měření intenzity umělého a nouzového osvětlení. O provedeném měření Vám bude vystaven protokol. K měření používáme profesionální zkalibrované přístroje a naši odborní pracovníci mají potřebné osvědčení o absolvováném školení ke způsobilosti k měření intenzity umělého osvětlení vydané Zdravotním ústavem se sídlem v Ostravě.

Záruka a servis

 

 

Za kvalitou námi nabízených svítidel si plně stojíme, proto na velkou většinu našeho sortimentu nabízíme pětiletou záruku. U svítidel od výrobce Illuxtron poskytujeme záruku 7 let. Dále našim klientům poskytujeme záruční i pozáruční  servis.

Ozvěte se námcropped-ARX_trojuhelnik.png